Centrum Seňorina slaví 5 let…Děkujeme!

Vážení a milí podporovatelé, rodinní příslušníci klientů, milí a křehcí klienti, vážené a obětavé pečovatelky a všichni věrní přátelé a sledující, v březnu jsme oslavili 5 let od vzniku Centra Seňorina, sice jsme si představovali narozeniny v trochu odlišném stylu, ale věříme, že později si to vynahradíme osobně 🥂🎉

Rádi bychom se s Vámi podělili aspoň o videoprezentaci, kam Centrum Seňorina za těch někdy náročných, ale o to sladkých, 5 let úžasné spolupráce s vámi všemi došlo.

Děkujeme VÁM VŠEM !!!

Děkujeme zakladatelům, jmenovitě panu Ing. Arch. Michalu Švarcbachovi, který vložil nemalé finanční prostředky své firmy Maudi s.r.o. a vlastní čas a schopnosti, aby se Centrum Seňorina Na Poříčí 36 v Praze 1 mohlo narodit a projít batolecím věkem 👶 Dneska je Seňorina předškolák… a určitě se má ještě co učit. Ale my víme, že má tuhý kořínek, jde správným směrem a věříme, že ani koronavirus nás nepoloží.

Zdravíme také všechny, kdo k nám teď kvůli zákazu návštěv nemohou chodit, třeba na Kavárnu ☕️, a těšíme se na vás snad už brzy.

Oslavte to s námi aspoň na dálku, ať už si připijete🥂, nebo jenom nasdílíte toto video🎥.

Zdravíme Vás a děkujeme Vám! 🙏👏💪✌️🤗 ❤️