Kontakty

Nadační fond Seňorina
Na Poříčí 36, Praha 1

e-mail: senorina@nfsenorina.cz

IČ: 04679229

Číslo účtu: 115-1710210277/0100

Zásady zpracování osobních údajů

Mám zájem o zasílání novinek:

Jméno
E-mail
Formulář byl úspěšně odeslán!
Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkontrolujte prosím znovu všechna pole formuláře.

Mgr. Jarka Švarcbachová

Mgr. Jarka Švarcbachová

Zakladatelka a předsedkyně správní rady

V roce 2015 založila Jarka odlehčovací službu Centrum Seňorina, o rok později nadační fond, jehož správní radě předsedá. Přináší podněty k naplnění vize tohoto fondu, rozvíjí a šíří metodiku Montessori v péči o seniory a osobně se podílí na prezentaci možností podpory pečujících. Jarce napište, pokud máte nápad, co dalšího by se dalo pro seniory s Alzheimerovou nemocí a jejich rodiny dělat, anebo pokud se chcete o historii a misi fondu dozvědět víc.

telefon: 777116129, e-mail: jarka.svarcbachova@senorina.cz
Mgr. Nikola Jarošová

Mgr. Nikola Jarošová

Manažerka fondu a PR Specialistka

Nikola řídí provoz fondu a koordinuje jednotlivé projekty tak, aby byla naplňovaná naše mise - podpora pečujících o blízké s Alzheimerovou nemocí. Také se ve fondu věnuje PR a marketingovým aktivitám. Podílí se na zvyšování povědomí o našem fondu, připravuje podklady pro komunikaci na našich sociálních sítích a dalších platformách, které nám pomáhají získávat prostředky na rozvoj naší smysluplné činnosti. Zároveň má na starost hospodaření fondu, fundraising a vztahy s našimi donátory. Pokud se chcete stát partnery fondu, podpořit naši činnost nebo společně uspořádat smysluplnou aktivitu či projekt s vašimi zaměstnanci, ozvěte se jí.

telefon: +420 774 985 766, e-mail: nikola.jarosova@nfsenorina.cz
Ing. Eva Nohejlová

Ing. Eva Nohejlová

Členka správní rady

Eva, vzděláním ekonomka se zkušenostmi s marketingem a projektovým vedením, dlouhodobě externě spolupracuje na naplňování vize fondu, stanovenou správní radou. Rozvíjí a koordinuje mj. náš osvětový projekt Všechno je normální.

e-mail: eva.nohejlova@nfsenorina.cz