Kontakty

Nadační fond Seňorina
Na Poříčí 36, Praha 1

e-mail: senorina@nfsenorina.cz

IČ: 04679229

Číslo účtu: 115-1710210277/0100

Zásady zpracování osobních údajů

Mám zájem o zasílání novinek:

Jméno
E-mail
Formulář byl úspěšně odeslán!
Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkontrolujte prosím znovu všechna pole formuláře.

Mgr. Jarka Švarcbachová

Mgr. Jarka Švarcbachová

Zakladatelka a předsedkyně správní rady

V roce 2015 založila Jarka odlehčovací službu Centrum Seňorina, o rok později nadační fond, jehož správní radě předsedá. Přináší podněty k naplnění vize tohoto fondu, rozvíjí a šíří metodiku Montessori v péči o seniory a osobně se podílí na prezentaci možností podpory pečujících. Jarce napište, pokud máte nápad, co dalšího by se dalo pro seniory s Alzheimerovou nemocí a jejich rodiny dělat, anebo pokud se chcete o historii a misi fondu dozvědět víc.

telefon: 777116129, e-mail: jarka.svarcbachova@senorina.cz
Bc. Martina Maňasová

Bc. Martina Maňasová

Koordinátorka projektů fondu

Martina koordinuje jednotlivé projekty a pečuje o dárce a dobrovolníky. Pokud se chcete stát partnery fondu nebo společně uspořádat smysluplnou aktivitu či projekt s vašimi zaměstnanci, ozvěte se jí. Martina vystudovala obor Nizozemština se zaměřením na hospodářskou praxi. Působila na pozici personalistky, koordinátorky eventů a odborného poradce v kosmetické firmě. Když se kvůli nemoci blízkých stala neformální pečující, absolvovala kurzy zaměřené na péči včetně Kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách a akreditovaného kurzu Péče o nemocného Alzheimerovou chorobou.

e-mail: martina.manasova@nfsenorina.cz
MSc. Hana Vacková

MSc. Hana Vacková

Aktivizační pracovnice, neuropsycholožka

Hanka připravuje pro pečující online aktivizace, podílí se na přípravě podcastu Aloisovy otázky a Alzheimer Café, překládá zahraniční články, které by mohly být pečujícím užitečné. Hanka je v úzkém kontaktu s klienty Centra Seňorina, kde pracuje částečně v přímé péči.

e-mail: hana.vackova@centrum-senorina.cz
Ing. Eva Nohejlová

Ing. Eva Nohejlová

Členka správní rady

Eva, vzděláním ekonomka se zkušenostmi s marketingem a projektovým vedením, dlouhodobě externě spolupracuje na naplňování vize fondu, stanovenou správní radou. Rozvíjí a koordinuje mj. náš osvětový projekt Všechno je normální.

e-mail: eva.nohejlova@nfsenorina.cz