Kontakty

Nadační fond Seňorina
Na Poříčí 36, Praha 1

e-mail: senorina@nfsenorina.cz

IČ: 04679229

Číslo účtu: 115-1710210277/0100

Zásady zpracování osobních údajů

Mgr. Jarka Švarcbachová

Mgr. Jarka Švarcbachová

Zakladatelka a předsedkyně správní rady

V roce 2015 vzniklo Centrum Seňorina, o rok později Jarka spoluzaložila nadační fond, jehož správní radě předsedá. Přináší podněty k naplnění vize tohoto fondu, rozvíjí a šíří metodiku Montessori v péči o seniory a osobně se podílí na prezentaci možností podpory pečujících. Jarce napište, pokud máte nápad, co dalšího by se dalo pro seniory s Alzheimerovou nemocí a jejich rodiny dělat, anebo pokud se chcete o historii a misi fondu dozvědět víc.

telefon: 777116129, e-mail: jarka.svarcbachova@senorina.cz
Ing. Eva Nohejlová

Ing. Eva Nohejlová

Výkonná ředitelka

Eva, vzděláním ekonomka se zkušenostmi s marketingem a projektovým vedením, naplňuje vizi stanovenou správní radou. Rozvíjí a koordinuje mj. náš klíčový charitativní produkt Aloisovy ponožky a osvětový projekt Všechno je normální. Evě pište nebo volejte, pokud se chcete stát partnery fondu nebo společně uspořádat smysluplnou aktivitu či projekt s vašimi zaměstnanci.

telefon: 602522485, e-mail: eva.nohejlova@nfsenorina.cz
Ing. Lenka Václavíková

Ing. Lenka Václavíková

Ekonomka

Lenka se stará o ekonomickou, personalistickou a kontrolní agendu fondu, o sbírkový účet a charitativní předměty. Připravuje darovací a jiné smlouvy, faktury, podklady pro mzdy a kontroluje vyúčtování grantů a jejich správné zaúčtování. V ekonomických záležitostech zastupuje výkonnou ředitelku fondu.

e-mail: senorina@nfsenorina.cz
Bc. Alžběta Faltysová

Bc. Alžběta Faltysová

PR manažer

Alžběta tvoří PR plán, obsah na naše sociální sítě a web, připravuje newsletter, komunikuje s médii a vyhledává příležitosti dát o nadačním fondu a jeho aktivitách vědět. Pokud volný prostor k medializaci nabízíte, nebo byste rádi spojili síly při tvoření textu na téma z okruhu naší činnosti, kontaktujte ji e-mailem.

e-mail: alzbeta.faltysova@nfsenorina.cz