Znáte Dobrobot? Přinesl 9 000 Kč pro NF Seňorina

Letos v květnu jsme spustili první charitativní aukci pro Nadační fond Seňorina. Dobrobot je první dobročinná aukční platforma, která prostřednictvím on-line aukcí jednoduše a bezpečně propojuje sociálně a společensky odpovědné firmy a individuální dárce s neziskovými organizacemi.

Naše první aukce zvala na výlet “S Davidem Matáskem na Vespě na Hrad”.

Vítězka, paní Petra z JPS s.r.o., nasedla natěšeně k Davidu Matáskovi na jeho Vespu u Domu Radost 16.8. vpodvečer. Původně ji David plánoval svézt přes Trojské zahrady až na Hrad. Bylo jim dopřáno dojet na kafíčko k Národnímu, kde si ho, jak David Matásek prohlásil, dali po italsku na stojáka. Ale pak jízdu zarazil nečekaný slejvák v Holešovicích, takže skončili na pumpě a na Hrad už nedorazili. Zážitek to byl ale každopádně! 

“Byla to jízda”, komentovala Petra jízdu, když sesedla z historické Vespy z roku 1980.

Oficiálně aukci vyhrála společnost JPS s.r.o., která vydraženou výhru pojala zároveň jako zaměstnanecký benefit. Ten si užila, i přes nepřízeň počasí, právě paní Petra. HR manažerka JPS s.r.o. Eva Nohejlová účast v aukci a celkovou podporu Nadačního fondu Seňorina okomentovala slovy:

“Mám ráda dárky, co dávají smysl. Mám radost, když jeden dárek potěší dvakrát. Proto jsem hned po nástupu do JPS nakoupila úžasné Aloisovy ponožky pro celý tým. Byli nadšení. Našim lidem se líbila podpora Nadačního fondu Seňorina a tak jsme pokračovali dál. Skvělé ponožky jsme věnovali na Vánoce i našim zákazníkům. Když jsem viděla, že Nadační fond Seňorina vyhlásil aukci o skvělý zážitek – jízdu na Vespě s Davidem Matáskem, neváhala jsem a vrhla se do ní s cílem ji vyhrát. Čekalo nás totiž pravidelné firemní letní setkání, kde vždy soutěžíme a bavíme se – a tohle byla naprosto skvělá výhra. Potěšila dokonce více jak dvakrát.

Myslím, že pro firmy je to skvělá příležitost, jak pořídit dárky, co mají smysl, a udělat něco dobrého pro naši společnost.

Děkuji Jarce Švarcbachové a Davidu Matáskovi, že moje kolegyně Petra získala nezapomenutelný zážitek.”  

Ing. Eva Nohejlová, HR manažer JPS s.r.o.

Nadační fond Seňorina tak získal krásných 9 000 Kč, které použijeme na podporu pečujících o blízké s Alzheimerovou nemocí.

Jarka Švarcbachová, ředitelka Nadačního fondu Seňorina, říká: “Moc děkujeme Dobrobotu a Davidu Matáskovi za příležitost vyzkoušet si fundraising formou charitativní aukce. Je to zajímavý projekt, kdy můžeme našim podporovatelům nabídnou za jejich příspěvek něco navíc. A samozřejmě to nebyla naše poslední aukce, jedeme dál…”.

Jarka rovnou vyhlásila další charitativní aukci. Tentokrát o 2 vstupenky do Stavovského divadla s prohlídkou zákulisí před představením Nebezpečné známosti za doprovodu naší patronky Martiny Preissové. Podrobnosti o této aukci najdete tady: https://dobrobot.cz/nebezpecne-znamosti-s-m-preissovou.

Děkujeme za podporu všem zúčastněným!

Tým Nadačního fondu Seňorina