Sbírka skončila na 41% – děkujeme … a co teď?

Vážení dárci a podporovatelé,

jak jste už možná zaznamenali, naše sbírka byla – alespoň z pohledu Hithitu – neúspěšná. Skončila sice na krásných 41%, ale Hithit funguje na principu „všechno nebo nic“. Pokud se na projekt nevybere 100%, do 10 pracovních dní posílá Hithit dárcům platby zpět. K nám se nedostane ani koruna, ani kontakty na vás, kdo jste přispěli.

Co teď? Čtěte dál!

Za prvé vám chceme ještě jednou poděkovat!

Za druhé by váš příspěvek mohl zvýšit výtěžek z kalendáře Všechno je normální, a proto bychom chtěli vaší ochoty podílet se na tomto charitativním projektu využít. A proto:

MÁME NA VÁS PROSBU. A MÁME PRO VÁS ODMĚNY, SAMOZŘEJMĚ.

U neanonymních dárců, kteří nechali odkrytou i částku, vidíme jméno a zvolenou odměnu.

U neanonymních dárců, kteří skryli částku, vidíme jen jméno.

U anonymních dárců známe jen jejich počet.

Prosíme vás tedy, pokud chcete na kalendář přispět jinou cestou a získat svou odměnu, tak

  1. pošlete stručnou zprávu na email kalendar@nfsenorina.cz s vaším jménem, zvolenou odměnou a že jste se rozhodli přispět napřímo. Pokud byste chtěli odměnu doručit, tak ještě připište adresu, kam.
  2. pošlete „vaši“ částku (případně s poštovným) na účet nadačního fondu 115-1710210277/0100 nebo využijte možnosti přímé platby z karty skrz bránu Darujme.cz zde https://www.nfsenorina.cz/podporte-nas/ 

Pokud byste chtěli přispět bez odměny a bez komentáře, můžete poslat jen váš příspěvek, a získáte každopádně dobrý pocit. 🙂

Zachovejte nám přízeň, společně můžeme pomáhat lidem s Alzheimerovou nemocí prožít ještě radostný čas.

Srdečně vás zveme na křest kalendáře příští čtvrtek 20. 9. 2018 v 17 hodin do Knihy Dobrovský na Václavském náměstí, čp. 22, a také na zahájení výstavy velkoformátových fotografií z obou ročníků kalendáře v pátek 21.9.2018 do Metropole Zličín od 18 hodin.

Těšíme se na vás!