Psychologická pomoc dostupná online

Pokud si potřebujete promluvit s nestranným odborníkem, můžete zkusit online konzultaci s některým z terapeutů, kteří jsou k mání na platformě Terap.io, kde můžete vybírat podle ceny nebo vašich časových možností.

Hodinová konzultace stojí 540 až 1.350 Kč. Cena závisí na zkušenostech terapeuta.

Můžete si vybrat mezi videohovoremhovorem po telefonu. Případně si můžete jen psát. Je to na vás.

Péče o blízkého s Alzheimerovou chorobou nebo jinou formou demence představuje obrovskou zátěž. Pečující jsou ohroženi sociální izolací, ztrátou zaměstnání, depresí nebo syndromem vyhoření. U rodinných pečujících je zcela běžný pocit viny, že náročnou péči nezvládají dost dobře.

Psychický diskomfort způsobuje také převzetí rozhodování o všem, co se týká života blízkého s demencí. Člověka to dostává do situace, na kterou nebyl připraven, ve které cítí silnou nejistotu.

Terap.io

Na Terap.io najdete 78 psychoterapeutů různého zaměření. Volit můžete mezi přístupy, jako je systemická terapie, psychodynamický směr, kognitivně-behaviorální terapie, Daseinsanalýza, psychoanalýza nebo Gestalt terapie.

  1. Registrujte se pomocí e-mailu
  2. Vyberte si terapeuta a rezervujte si u něj volný termín.

Všichni terapeuti mají dobře vyplněné profily, díky kterým si snadno vyberete.

Online sezení probíhá na stejném online-místě, kde se objednáte, tedy ve vašem Terap.io profilu na zabezpečených webových stránkách.

Mohlo by vás zajímat