Nadační fond Seňorina rozšiřuje svůj tým a hledá nové členy

S velkou radostí a taky zvědavostí oznamujeme, že Nadační fond Seňorina aktuálně rozšiřuje svůj tým, abychom mohli ještě lépe naplňovat naši misi. Hledáme nadšené a angažované jedince, kteří se chtějí zapojit do našeho úsilí o pomoc potřebným.

V současnosti jsou v naší organizaci otevřeny dvě klíčové pozice:

  1. PR specialista/ka a fundraiser/ka v jednom: Pokud máte zkušenosti v oblasti PR a marketingu a chcete se podílet na zvyšování povědomí o našem fondu i na získávání prostředků na jeho rozvoj, tahle pozice je skvělou příležitostí právě pro vás. Více informací o této pozici najdete v inzerátu PR a fundraiser.
  2. Manažer/ka fondu: Znáte náš fond a chcete se připojit k našemu týmu jako manažer fondu? Tato pozice je klíčová pro řízení a koordinaci našich projektů a aktivit na podporu rodin, které pečují o blízkého s demencí. Pokud vášnivě věříte v naše poslání i ve vaše schopnosti, pozice manažera fondu je pro vás i pro nás skvělou příležitostí ke spolupráci. Více informací o této pozici najdete v inzerátu manažer fondu.

Pokud se cítíte inspirováni naší misí a splňujete požadavky pro některou z těchto pozic, rádi vás přivítáme ve svém týmu. Připojte se k nám a společně pomáhejme lidem s Alzheimerovou nemocí a jejich rodinám prožít ještě radostný čas.

Těšíme se na vaše přihlášky do výběrových řízení a na setkání s vámi!