Inspirujeme na konferenci

Vítáme každou příležitost sdílet naše poznatky z oblasti péče o osoby s demencí a podpory jejich rodin. Proto jsme uvítali pozvánku k účasti na konferenci s příznačným názvem Péče o seniory – inspirujte se! Uskuteční se 25. 10. 2018 v Praze na Malostranském náměstí. Během dopoledne vystoupí se svým příspěvkem naše lektorka Mgr. Kateřina Pinkasová a společně s metodičkou Montessori v péči o seniory, Mgr. Jarkou Švarcbachovou odpoledne povedou workshop, o který dle pořadatelů projevili přihlášení účastníci už teď zájem. Není divu, téma využití Montessori metodiky v péči o nemocné Alzheimerovou nemocí je v Česku nové a my jsme jeho průkopníky a propagátory. Sami se inspirujeme a učíme od zkušenějších v zahraničí, například od Dr. Camerona Campa z USA nebo Gail Elliot z Kanady.

Těšit se můžete na propojení teorie s praxí, a hlavně na inspiraci! Na konferenci se potkáte například s holandským psychoterapeutem Dr. Fransem Meulmeesterem, lékařem MUDr. Zděnekem Kalvachem, CSc. nebo s výše zmiňovaným naším „Seňorina duem“ Jarkou Švarcbachovou a Kateřinou Pinkasovou.

Dorazte a inspirujte se s námi v péči o seniory, rádi se s Vámi potkáme. Odkaz na web konference s podrobnými informacemi najdete zde: https://www.inspiraceseniori.cz/