Co pod stromeček partnerům, zaměstnancům i blízkým?

Speciální balení do krabiček, na kterou můžete umístit grafiku a logo vaší firmy. Foto: Jan Hrdý.

Přemýšlíte, čím o Vánocích obdarovat partnery nebo zaměstnance? Dárek by měl potěšit, ale také by měl být originální, praktický a užitečný. Aloisovy ponožky vaše zaměstnance a partnery nejen v zimě zahřejí, ale navíc přispějete na chod Centra Seňorina, které se stará o lidi s Alzheimerovou nemocí i jinými typy demence.

Mít každou ponožku jinou je sice jedním z projevů začínající demence, na druhou stranu jsou dnes jinak barevně laděné ponožky „IN“. Naše rozverné, puntíkaté i pruhované „krásky“ budou slušet každé noze.

Vánoce jsou svátky klidu a míru a každý je chce prožít v rodinném kruhu, obklopený lidmi, které má rád. Někteří to štěstí nemají, a vánoční svátky tráví daleko od rodiny. Naše ambulantní a pobytová odlehčovací služba Centrum Seňorina se o nemocné Alzheimerovou chorobou kompletně postará. Snažíme se podporovat také rodinné pečují, aby i oni zvládli nelehkou péči o své blízké a společně mohli prožít ještě radostný čas.

A proto jsou tady naše Aloisovy ponožky! Nové pestré vzory se opravdu povedly. Vybírat můžete ze dvou univerzálních velikostí – pánská sedne na velikost 41–45 a dámská je pro velikosti 36–40. Rádi Vám s výběrem i balením pro firmy poradíme. Kromě klasického balení do sáčků s letáčkem jsme připravili i speciální balení do krabiček, na kterou můžete umístit grafiku a logo vaší firmy.

K dostání jsou na online e-shopu Alza (100% částky putuje k nám!):

https://www.alza.cz/aloisovy-ponozky-nadacni-fond-senorina-d5320712.htm a https://www.alza.cz/aloisovy-ponozky-nadacni-fond-senorina-d5320713.htm, anebo si je objednejte přímo u nás v Nadačním fondu Seňorina.

Děkujeme za podporu.