Charitativní výstava Všechno je normální II.

Přinášíme vám od 16.10. do 6.11. v Arkády Pankrác již druhou osvětovou výstavu fotografií známých českých osobností, které se nechaly vyfotit do charitativního kalendáře Všechno je normální pro rok 2018 a 2019, v situacích, nad kterými se většina z nás pozastaví, ale s jistou nadsázkou představují projevy Alzheimerovy choroby:

Vyrazit v pyžamu do oblíbené kavárny, nevědět s kým mluví a k čemu se používají běžné věci, objevit v lednici knihy a vůbec netušit, kdo je tam dal, vyrazit do oblíbené kavárny v pyžamu, venčit ztraceného psa, hrát fotbal s klokany namísto spoluhráčů, střílet ptáky hokejkou, krmit plastové labutě… To vše je NORMÁLNÍ.

Opět bude možné během výstavy zakoupit charitativní kalendář Všechno je normální 2019. K dostání stále i na www.vsechnojenormalni.cz a v Knihy Dobrovský.

Celý výtěžek z prodeje kalendáře a také z prodeje vystavených fotografií poputuje na Centrum Seňorina – odlehčovací sociální službu, kde uplatňují kanadskou metodiku DementiAbility a ukazují, že sociální služby lze dělat „jinak“.