Aloisovy ponožky na Okoři

Aloisovy ponožky vyrážejí na festival Okoř. Přijďte nás podpořit.

Aloisovy ponožky vyrážejí šířit dobrou náladu a osvětu na festival Okoř. V sobotu 24.srpna od 11:00 nás najdete v areálu v podhradí, kde si můžete zpestřit konec prázdnin nejen poslechem známých českých kapel a umělců, ale odnést si také pár rozverných ponožek. Podpoříte tak lidi s Alzheimerovou nemocí i jejich rodiny.  

Mít každou ponožku jinou je sice dneska „IN“, ale je to také jeden z projevů začínající demence. Zdá se to být banální, přitom Alzheimerovou chorobou trpí v Česku přes 150 tisíc lidí a toto číslo stoupá. Dobrovolnice Nadačního fondu Seňorina se proto zúčastní Festivalu Okoř a představí projekty fondu, které pomáhají nemocným a jejich rodinám, předají vám dobrou náladu a odnést si můžete i pár slušivých Aloisových ponožek, které jsou symbolem solidarity s lidmi trpícími Alzheimerem. Společně jim můžeme umožnit prožít ještě radostný čas. 

Pokud byste ale naše ponožky během festivalu minuli, můžete je získat i na stránkách internetového e-shopu Alza. Celá výtěžek z prodeje jde na pomoc a podporu nemocným a jejich rodinám.  

Brány festivalu se otevřou již od 11:00, hudební produkce pak začíná od 13:00. Těšit se můžete na vystoupení Marka Ztraceného, Pavla Callty, Jaroslava Uhlíře, kapel Žlutý pes, Tata Bojs, Vypsanou fixu a řadu dalších.

Děkujeme organizátorům akce, že nám umožnili být na festivalu s vámi! 

Těšíme se na setkání!