Aloisovy ponožky a zaměstnanci firmy JPS zachraňovali mokřady

Aloisovy ponožky a zaměstnanci JPS na startu.

Nejen šířit dobrou náladu, ale i povědomí o Alzheimerově nemoci nám tentokrát pomohla pražská společnost JPS, s.r.o, která působí na dentálním trhu. Rozhodla se zapojit do dobročinných činností a nebála se aktivně přiložit ruku k dílu. V srpnu její zaměstnanci v rámci teambuildingu totiž vyrazili podpořit hned dva krásné projekty – navštívili Ornitologický park Josefovské louky a pomáhali s obnovou mokřadů. V akci jim taky pomáhaly slušivé Aloisovy ponožky, jež jsou symbolem Alzheimerovy nemoci i jiných typů demence, a pomohli nám v šíření osvěty. V ponožkách jim to odsýpalo krásně 😊

Aloisovy ponožky se tentokrát hezky pochlapily a vyrazily pomáhat se zaměstnanci JPS, s.r.o. Zhruba 133 km severovýchodně od Prahy a jen bezmála 30 km od polských hranic se na loukách v nivě Metuje u Josefova v okrese Náchod nachází jedinečná rezervace zaměřená na ochranu ptáků – Ptačí park Josefovské louky. 

V rámci víkendového meetingu si zaměstnanci vyzkoušeli, jakou dřinu dá obnova mokřadů, a rozhodli se zároveň podpořit lidi s Alzheimerovou nemocí i jejich rodiny. Vybavili se totiž našimi barevnými Aloisovými ponožkami, aby se alespoň trochu ochránili před komáry a dokázali, že jim nemocní ani jejich rodiny nejsou lhostejní.

Moc děkujeme za podporu a doufáme, že ponožky budou dlouho sloužit. 

Vaše Seňorina