Kontakty

Nadační fond Seňorina
Na Poříčí 36, Praha 1

e-mail: senorina@nfsenorina.cz

IČ: 04679229

Číslo účtu: 115-1710210277/0100

Jarka Švarcbachová

Jarka Švarcbachová

Zakladatelka a vizionářka NF Seňorina

Jarce napište, pokud vás Seňorina baví a máte nápad co dalšího by se dalo pro seniory s Alzheimerovou chorobou dělat. Jarka rovněž čeká na osvícené zaměstnavatele, kteří chtějí podpořit ty zaměstnance, kteří se o někoho s demencí starají.

telefon: 777116129, e-mail: jarka.svarcbachova@senorina.cz
Petra Brodská

Petra Brodská

Projektová manažerka

Petře napište v případě, že potřebujete informace k nějakému projektu, hledáte partnera ke spolupráci, chcete šířit Montessori principy nebo jste z médií a potřebujete informace o naší práci a službách.

telefon: 776221292, e-mail: senorina@nfsenorina.cz
Eva Nohejlová

Eva Nohejlová

Fundraising a PR

Evě volejte, pokud nás chcete podpořit, chcete o nás dát vědět světu, ve vaší firmě, v tisku, nebo chcete se stát partnery a společně uspořádat smysluplnou aktivitu či projekt s vašimi zaměstnanci a nebo se k nám chcete připojit individuálně. Společně vymyslíte užitečnou spolupráci.

telefon: 602522485, e-mail: eva.nohejlova@nfsenorina.cz
Iva Pirníková

Iva Pirníková

Produkce kalendáře

Ivě volejte nebo pište, pokud se chcete zapojit do tvorby charitativního kalendáře VŠECHNO JE NORMÁLNÍ 2019, nebo si ho chcete objednat pro své klienty či zaměstnance, případně pokud chcete podpořit jeho vznik finančně. Více najdete na www.vsechnojenormalni.cz

telefon: 737226228, e-mail: iva.pirnikova@nfsenorina.cz
Lucie Řádková

Lucie Řádková

asistentka

Lucii pište, pokud potřebujete doladit cokoli administrativního charakteru, a i ona vám bude pravděpodobně psát nebo volat ze stejného důvodu.

e-mail: asistentka@nfsenorina.cz